facebook

Aktualności

B-11 Szkolenie z elementami warsztatowymi z technologii i skutecznych metod eliminacji przekroczeń mikrobiologicznymi w obiektach basenowych, Gdańsk 07.11.2018

   
Serdecznie zapraszamy, na szkolenie techniczne obejmujące skuteczne metody zwalczania w wodzie użytkowej i w nieckach basenowych na przykładzie bakterii z rodzaju – Legionella pneumophila  – Renata Matuszewska PZH-NIZP i warsztaty praktyczne, uwzględniające sposoby, rozwiązania i analizę wymagań bazujących na standardach niemieckich. Spotkanie skierowane jest do osób rozpoczynających pracę na basenach i pragnących doskonalić swoje umiejętności w zakresie pomiarów parametrów basenowych. Przygotowaliśmy jednorazowe szkolenie dla techników i konserwatorów, osób zajmujących się pobieraniem próbek do badań.

 

Profil uczestnika warsztatów:
   - personel techniczny zajmujący się obsługą technologi basowej, kierownicy techniczni
  -  pracownicy stacji sanitarnych zajmujący się kontrolą obiektów basenowych
-    osoby zajmujące się poborem próbek wody

Ramy czasowe:
godz. 09.30 –  15.00

W programie: wprowadzenie do zagadnień fizyko-chemicznych – podstawy pomiarów: chlor wolny, chlor związany, różne metody oznaczania. Prawidłowe pomiary w basenach.  Pomiary zgodne z normą DIN 19643-1:2012-11. Najistotniejsze źródła błędów. Pomiar wartości chemicznych, metody ich sprawdzania, kontrola kalibracji fotometrów – krótkie zajęcia praktyczne, możliwość sprawdzenia swoich urządzeń pomiarowych.

Dla każdego z uczestników materiały po polsku firmy Lovibond gdzie zawarte są najistotniejsze informacje o uzdatnianiu wody w basenach, ogólne wymagania dotyczące wody w basenach pływackich i kąpielowych. Więcej na stronie http://dl.lovibond.com/handbuch_gb.pdf

Alexander Becker odpowiedzialny za sprzedaż oraz szkolenie użytkowników – Lovibond / Tintometer

Tłumaczem podczas szkolenia będzie Pan Piotr Demski DG Water, który również odpowie na pytania związane z prawidłową eksploatacją.
 
Zachęcam do nadsyłania pytań na adres ela.k@gfw.pl

Miejsce szkolenia: Airport Hotel Okęcie Warszawa
Airport Hotel Okęcie**** Ul. Komitetu Obrony Robotników 24, 02-148 Warszawa

Miejsce noclegowe: nocleg we własnym zakresie

Zapraszamy serdecznie.

 

Elżbieta Kiejno – Starszy Specjalista ds. Szkoleń

Senior Training Specialist
ela.k@gfw.pl
kom. +48 691 114 312

Patronat medialny nad przedsięwzięciami szkoleniowymi dotyczącymi tematyki pływalni i aquaparków:

 


 
Logo Morena

Partnerzy
serwisu

idź do góry