facebook

Aktualności

B-12 RODO i zamówienia publiczne w sektorze obiektów sportowych – najważniejsze zmiany prawne, Gdańsk Sobieszewo 18-19.10.2018

Mamy wielką przyjemność zaprosić Państwa do udziału w nowym szkoleniu Gdańskiej Fundacji Wody. Proponujemy tematykę, która aktualnie kształtuje najwięcej pytań i wątpliwości. Naszym celem jest stworzenie Państwu okazji do dyskusji, wymiany poglądów, a także integracji środowiska sportowego.


24 maja 2018 ukazała się ustawa o ochronie danych osobowych Dz.U. 2018 poz. 1000, a na stronie RCL jest dostępny nowy projekt ustawy o fakturowaniu elektronicznym w zamówieniach publicznych. Chcielibyśmy uporządkować wszystkie informacje w celu ujednolicenia interpretacji najważniejszych zmian prawnych w tej tematyce.

 O ustawie RODO, od strony praktycznej, najważniejsze elementy przedstawi radca prawny – pani Kamila Kutowska – absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz aplikantka radcowska, wpisana na listę aplikantów Okręgowej Izby Radców Prawnych w Krakowie. Od kilku lat zawodowo związana z Kancelarią Optimas Radłowski i Wspólnicy sp.k. z siedzibą w Krakowie, w której zajmuje się przede wszystkim obsługą przedsiębiorców. Interesuje się prawem gospodarczym, prawem własności intelektualnej oraz ochroną danych osobowych. Zapalona uczestniczka biegów OCR, w wolnych chwilach uwielbia śpiewać i chodzić do teatru.

Zmianami w zamówieniach publicznych, zajmie się pan Piotr Pieprzyca, który  jest cenionym wykładowcą i praktykiem, szczególnie jeżeli chodzi o tak wąską branżę jak branża basenowa. Swoje doświadczenie zdobywał w pierwszej kolejności pracując na studiach jako ratownik, a później jako prawnik-praktyk zamówień publicznych na MOSIR Tychy i Auqadrom w Rudzie Śląskiej. Wykładowca omówi najważniejsze zmiany prawne od 18 kwietnia 2018r.

Zajęcia będą prowadzone w formie wykładowo-warsztatowej. Zachęcamy do wysyłania pytań do opiekuna szkolenia w celu uszczegółowienia tematów szkolenia.

Zajęcia są dedykowane dla osób, które na co dzień zajmują się zamówieniami publicznym, ochroną danych osobowych, pragną poszerzyć swoją wiedzę i uzupełnić o ciekawe informacje praktyczne. Do udziału zapraszamy również przedstawicieli firm wodociągowych, firm zajmujących się gospodarką ściekową, odpadami oraz laboratoria badawcze, firmy które przystępują do przetargów.

Miejsce szkolenia: Hotel Renusz na Wyspie Sobieszewo w Gdańsku
ul. Nadwiślańska 56, 80-680 Gdańsk.

Miejsce noclegowe: dla osób chętnych Hotel Renusz na Wyspie Sobieszewo w Gdańsku

 

Zapraszamy serdecznie.

Elżbieta Kiejno – Starszy Specjalista ds. Szkoleń
Senior Training Specialist

ela.k@gfw.pl
kom. +48 691 114 312

Patronat medialny nad przedsięwzięciami szkoleniowymi dotyczącymi tematyki pływalni i aquaparków:

 

Logo Morena

Partnerzy
serwisu

idź do góry