facebook

Aktualności

B-13 Wymagania dotyczące jakości wody na pływalniach – wykłady z warsztatami, 22-24.06.2016


Szkolenie kierowane jest do kierowników i pracowników technicznych basenów, stacji sanitarno-epidemiologicznych, laboratoriów wykonujących badania wody basenowej oraz projektantów.


Celem szkolenia jest ujednolicenie interpretacji i wyjaśnienie wątpliwości związanych z:

I dniaaktualnie obowiązującymi przepisami, obowiązkami i harmonogramem badań (Małgorzata Prędota – ekspert GFW)

II dniametodyką pobierania próbek wody basenowej (połączone z wizytą na pływalni i praktycznym poborem próbek) (Małgorzata Prędota – ekspert GFW) wsparta prezentacjami przez Pana Ch. Saunusa, eksperta niemieckiego.

III dnia -procesami technologicznymi i rozwiązaniami technicznymi związanymi z funkcjonowaniem pływalni, w tym z zapewnieniem bezpieczeństwa – komentarz dotyczący sensowności wymogów wynikających z nowego polskiego rozporządzenia w powiązaniu z praktycznymi doświadczeniami w oparciu o niemiecką normę basenową DIN 19643.


Zajęcia II i III dnia prowadzi Christoph Saunushttp://www.christoph-saunus.de/ ceniony niemiecki ekspert i projektant z wieloletnią praktyką, autor podręczników i wielu publikacji dla czasopism branżowych, współtwórca normy DIN 19643. Przekazane dnia 6/06/2016r. materiały są w formie nieedytowalnej i nie będą przetłumaczone na j. polski.

Istnieje możliwość uczestniczenia tylko w jednym dniu szkolenia, miejsca noclegowe w Hotelu Europejskim, tylko po rezerwacji telefonicznej. Dodatkowe hotele w pobliżu  do rezerwacji samodzielnej Hotel Warszawski, Polonia lub Dom Turysty.

 

Program szkolenia –  Kraków

Karta Kraków

Opiekun szkolenia:

Elżbieta Kiejno – opiekun szkolenia
e-mail: ela.k@gfw.pl
tel. +48 691 114 312

 

Patron Medialny

 

 
Logo Morena

Partnerzy
serwisu

idź do góry