facebook

Aktualności

E-45 KAWA BASENY, 08.03.2021

 

Szanowni Państwo, po raz kolejny zapraszam Państwa  na spotkanie kawa baseny, które wyjątkowo tym razem zaplanowane zostało na poniedziałek 08.03.2021 r.

Do udziału zapraszamy: Przedstawicieli i zarządzających termami, aquaparkami i pływalniami, w szczególności potencjalnych członków Stowarzyszenia Polskie Aquaparki i Pływalnie

Zabrać głos lub komentować można za pomocą czatu  ale zachęcamy do dyskusji z pomocą mikrofonu. Przydatny jest wtedy zestaw słuchawkowy (do telefonu) lub słuchawki z mikrofonem.


Temat przewodni:

  1. Propozycje zmian branżowych do projektu Rozporządzenia Ministra Zdrowia zmieniającego rozporządzenie w sprawie wymagań, jakim powinna odpowiadać woda na pływalniach
  2.  Propozycje branżowe co do zmian w ustawie o bezpieczeństwie osób przebywających na obszarach wodnych
  3.  

Zapraszamy serdecznie do zapisów. 
Zapewniamy swobodę wypowiedzi (brak zapisu audio/video).

 Harmonogram spotkania: 08.03.2021 godz. 10.00-12.00

UDZIAŁ JEST BEZPŁATNY w celu zgłoszenia prosimy o wypełnienie karty zgłoszenia (pliki do pobrania) i przesłanie na adres: sekretariat@gfw.pl

Prowadzący i moderujący: 

Robert Hołda: Dyrektor Pływalni Krytej im. Jana Kota w Bochni, Prezes Zarządu Stowarzyszenie PAIP, Narrator Forum Pływalni Polskich platformy wymiany doświadczeń, konsultacji i tworzenia DOBRYCH PRAKTYK w zarządzaniu pływalniami i basenami w Polsce.

Wymagania techniczne: Platforma na której odbywa się wydarzenie jest prosta i intuicyjna. Minimalne wymagania techniczne: komputer + głośniki, przeglądarka inna niż „internet explorer”.

 

 

UWAGA:

 

Spotkania „Kawa Baseny” wspierane są przez firmę WOFIL za co serdecznie dziękujemy! Dzięki Państwa wsparciu nadal możemy się „spotykać” w takiej formule!

Więcej o firmie WOFIL na : https://www.wofil.pl/

Logo Morena

Partnerzy
serwisu

idź do góry