facebook

Aktualności

Zasady pobierania próbek wody do badań jej jakości z niecek basenowych oraz zaworów czerpalnych instalacji wodociągowych, Gdańsk 19.02.2019


Gdańska Fundacja Wody serdecznie zaprasza Państwa na szkolenie kierowane do pracowników pobierających wodę zimną i ciepłą z kurków poborowych oraz osoby eksploatujące baseny kąpielowe.Celem szkolenia jest przedstawienie najistotniejszych informacji, jak uzyskać prawidłowo pobierać wodę, aby uzyskać rzetelne wyniki  jakości wody.  Dotyczy to wody z instalacji ciepłej i zimnej wody użytkowej w budynkach pływalni tj. wody w natryskach – min. bakterią Legionella sp. Omówimy najważniejsze sposoby eksploatacji urządzeń i sposoby postępowania. Usystematyzujemy kroki postępowania w przypadku wykrycia ponadnormatywnego skażenia mikrobiologicznego wody. Jakie działania są niezbędne  po przekroczeniu parametrów w dopuszczalnym przez rozporządzenie zakresie. 

Wobec powyższego pragniemy zaprosić Państwa na kompleksowe szkolenie, podczas którego uzyskają Państwo dostęp do aktualnych i usystematyzowanych informacji na ten temat.


OPIEKUN SZKOLENIA:

Elżbieta Kiejno – Starszy Specjalista ds. Szkoleń

Senior Training Specialist
ela.k@gfw.pl
kom. +48 691 114 312

Patronat medialny nad przedsięwzięciami szkoleniowymi dotyczącymi tematyki pływalni i aquaparków:

 

Logo Morena

Partnerzy
serwisu

idź do góry