facebook

Aktualności

Basen Swim Spa i Wanna spa do ogrodu.

Własny ogród to niesamowita możliwość aranżacji strefy relaksu połączonej ze strefą fitness, gdzie można trenować nawet przez cały rok w komfortowych warunkach. Dysponując odpowiednią przestrzenią na tarasie, na balkonie lub w ogrodzie, możemy zdecydować się albo na wannę SPA albo też na basen Swim SPA. Czym są te dwa rozwiązania i dla kogo okażą się szczególnie trafione? 


Wanna SPA- idealna do relaksu i wypoczynku 

Wanna z hydromasażem SPA, inaczej Jacuzzi to specjalne urządzenie wyposażone w dysze do hydromasażu. Jest to rozwiązanie zajmujące mniej miejsca od basenu, możemy więc zaaranżować taką wannę nawet na balkonie lub też na tarasie. Oczywiście, nic nie stoi na przeszkodzie, aby znajdowała się też gdzieś w zaplanowanym miejscu w ogrodzie. Tego typu wanna służy głównie do relaksu i wypoczynku. Może przyjąć formę wanny wolnostojącej, która będzie miała odpowiednią obudowę. Jej kolor oraz charakter możemy samodzielnie wybrać. Alternatywnym rozwiązaniem jest wpuszczenie takiej wanny w taras, co pozwala ją maksymalnie ukryć i wtopić w krajobraz ogrodu. W każdym z tych przypadków konieczne jest podpięcie odpływu wody oraz elektryki.

Utrzymanie takiej wanny SPA nie jest ani trudne ani uciążliwe dzięki wielu nowoczesnym rozwiązaniom w kwestii podgrzewania wody, filtrowania oraz usuwania zanieczyszczeń. Raz zainstalowana wanna SPA będzie mogła nam służyć przez wiele lat. Będzie stanowiła niemałą atrakcję zarówno dla domowników jak i dla gości- dla każdego, kto będzie chciał się zrelaksować w pięknym otoczeniu natury. 

Doskonałym rozwiązaniem do ogrodu jest też specjalny basen 

Basen z reguły potrzebuje więcej przestrzeni, wymaga więc odpowiedniego planowania i wygospodarowania specjalnego miejsca na działce w ramach naszego ogrodu. Jest to pójście o krok dalej niż instalacja samej wanny SPA. Ma zdecydowanie więcej funkcji niż sama wanna- oprócz tego, że daje nam możliwość wypoczynku i relaksu, jeśli tylko chcemy może pomóc nam w utrzymaniu dobrej kondycji i w dbaniu o regularną aktywność fizyczną. To doskonałe rozwiązanie dla osób, które umieją i które lubią pływać, które chcą poprawić swoją wydolność i które po prostu lubią się ruszać na świeżym powietrzu. Dzięki takiemu basenowi wszystko to jest możliwe na swojej własnej posesji. Basen Swim SPA:

·        Można zainstalować w formie basenu całorocznego tak, aby dać sobie możliwość trenowania i odpoczywania przez cały rok, a nie jedynie w sezonie. 

·        Można wyposażyć w wiele różnych sprzętów i przyrządów, które ułatwią regularne treningi. Może to być sprzęt do pływania, wiosłowania, a nawet rozmaite gumy do fitness i przyrządy do wodnego aerobiku. 

·        Dostępny jest także w formie przenośnej. 

·        Posiada solidną, metalową ramę, która cechuje się wysoką wytrzymałością. Przez to jest to wyposażenie na wiele długich lat użytkowania. 

·        Posiada automatyczny system filtracji, a także funkcję samooczyszczania. Dzięki temu znacznie łatwiej jest utrzymać czystość w takim zbiorniku. Specjalny system pomiarowy Blue Connect Plus Aquavia Spa sprawdza stan chemiczny wody i w razie potrzeby podpowiada, w jaki sposób poprawić jakość wody poprzez wykorzystanie dedykowanych do tego środków. 

·        Baseny z przeciwprądem są idealnym rozwiązaniem do regularnych treningów. Ćwiczenie na nich przypomina trochę pływacką wersję trenowania na bieżni. 

·        Nie wymaga betonowej konstrukcji i z łatwością można go zaplanować tak naprawdę w dowolnym, wybranym przez siebie miejscu w ogrodzie. 

Logo Morena

Partnerzy
serwisu

idź do góry