facebook

Reklama

NASZ SERWIS JEST NA TOP GOGLE HASLO: BASENY W POLSCE, BASENY WIELKOPOLSKA, BASENY MAZOWICKIE, PLYWALNIE W POLSCE

Wpisy w kategorii Firmy budujące baseny/Aquaparki, Baseny, Termy

Oferujemy Państwu wpisy reklamowe w katalogu, na jeden rok kalendarzowy, w następujących pakietach:

 • Pakiet STANDARD 
  500zł netto/rok
 • Pakiet POLECAMY 
  800zł netto/rok
 • Pakiet  POLECAMY (strona główna)
  2.000zł netto/rok
 • Pakiet  SUPER POLECAMY SLIDER (strona główna)
  4.000zł netto/rok
 • Publikacja artykułu w dziale Aktualności
  400zł netto

W skład pakietu STANDARD wchodzą:
Pełne dane teleadresowe, link do strony www oraz adresu e-mail + pełna prezentacja, opis działalności do 2000 znaków + umieszczenie do 15 zdjęć oraz logo firmy + film promujący obiekt + cennik usług.

 

Pobierz formularz zamówienia

Reklama bannerowa

Na stronie głównej proponujemy bannery reklamowe w centralnej części strony, w sekcji boxów “Polecamy” i po lewej stronie.

banner1 banner2 banner3

Banner 750x100px (górny)

abonament 12-mcy - 8400 pln
abonament 6-mcy - 6000 pln
abonament 3-mcy - 3500 pln

Banner 750x100px (dolny)

abonament 12-mcy - 5200 pln
abonament 6-mcy - 4000 pln
abonament 3-mcy - 2000 pln

Banner 210x210px (lewa strona)

abonament 12-mcy - 6000 pln
abonament 6-mcy - 4000 pln
abonament 3-mcy - 2500 pln

Aktualny regulamin znajduje się na stronie: www.basenywpolsce.pl/regulamin.html

 

Ceny bannerów są negocjowane i zależą od wielkości i miejsca banera w naszym serwisie - przy tej formie reklamy prosimy o kontakt mailowy z nasza firmą: biuro@basenywpolsce.pl

NASZ SERWIS JEST NA TOP GOGLE HASLO: BASENY W POLSCE, BASENY WIELKOPOLSKA, BASENY MAZOWICKIE, PLYWALNIE W POLSCE

 

Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady ( EU) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł  6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda artykuł 6 ust. 1 lit. f , tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe są przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania określonego w ust. 3 powyżej , tj. do przedstawienia oferty handlowej,  zawarcia umowy , udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy.  Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania , usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesieniu sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych , z zastrzeżeniem , że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy danych przetwarzanych wyłącznie w sposób zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody , ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody.  Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi  do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne , jednak brak ich podania powoduje niemożność  realizacji  umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania i wątpliwości.

Logo Morena

Partnerzy
serwisu

idź do góry