facebook

Aktualności

Koniec z nudą w wakacje! Najlepsze baseny dmuchane dla dzieci

Szukasz sposobu na zapewnienie dziecku rozrywki w upalne letnie dni? Zakup basen dmuchany Intex i zamień przydomowy ogród w bajkowy plac zabaw pełen wodnych przygód. Podpowiadamy, jaki model basenu dmuchanego wybrać, biorąc pod uwagę wiek, wzrost oraz zainteresowania Twojego dziecka.

Dlaczego warto wstawić do ogrodu basen dla dzieci Intex? Woda orzeźwia, pomaga się schłodzić podczas upałów, a także sprzyja aktywnej i kreatywnej zabawie, wspierając rozwój dziecka. Zamiast chować się latem w klimatyzowanych pomieszczeniach, będzie mogło przyjemnie spędzać czas na świeżym powietrzu, w przydomowym ogrodzie. Wybierz basen dmuchany Intex dla dzieci – ta uznana marka specjalizuje się w dostarczaniu niezawodnych sprzętów. Wśród produktów Intex znajdziesz nie tylko kolorowe dmuchane baseny dla dziecka, ale również zabawki i praktyczne akcesoria, takie jak maty ochronne, pokrywy czy drabinki. Sprawdź, na co zwrócić uwagę, wybierając basen Intex dmuchany.

Dmuchane baseny Intex dla dzieci są niedrogie, a przy tym wykonane z jakościowych materiałów. Niektóre modele wyposażono w nadmuchiwaną podłogę, wyprofilowane siedziska, zjeżdżalnie czy nawet fontanny, które zapewnią dziecku wiele radości z kąpieli. Wybierając basen dla dzieci Intex, warto zwrócić uwagę zwłaszcza na:

wymiary – dopasuj basen do potrzeb i wzrostu Twojego dziecka oraz dostępnej przestrzeni w ogrodzie, którą możesz przeznaczyć na kolorowy, wodny plac zabaw,głębokość – dmuchane baseny dla najmłodszych dzieci to zwykle płytkie brodziki. Nieco większe modele – dla dzieci od około drugiego roku życia – mają głębokość od 20 do 120 cm. Z kolei nastolatek może się kąpać nawet w głębokim basenie rozporowym lub stelażowym. Wybierz rozwiązanie, które zapewni Twojemu dziecku pełen komfort kąpieli,kształt – do wyboru masz baseny okrągłe, owalne, kwadratowe, prostokątne, asymetryczne, z dwoma zbiornikami i komorami powietrznymi, a także modele z kanapą czy fantazyjne zbiorniki stylizowane na zwierzęta (na przykład hipopotam, jednorożec), rośliny (muchomorek, palma), statki, pojazdy itp. Możesz dobrać wygląd basenu do zainteresowań dziecka, a na pewno to doceni,motyw przewodni – wśród produktów Intex znajdują się baseny dmuchane jednokolorowe, dwukolorowe, tęczowe i ozdobione różnego rodzaju grafikami, które przedstawiają postaci znane z bajek, dinozaury, dzikie zwierzęta czy egzotyczne rośliny. Znajdź motyw przewodni, który sprawi Twojemu dziecku najwięcej radości.Wodny plac zabaw (Intex) to jednak więcej niż tylko kolorowy basen wypełniony wodą. Potrzebne będą także dodatkowe akcesoria basenowe Intex.

Oswajanie dziecka z wodą warto zacząć od małego przydomowego basenu dmuchanego Intex. Powinien on być wyposażony w szereg akcesoriów, które zadbają, by kąpiel była jeszcze przyjemniejsza. Mata ochronna pod basen zapewni stopom miękkie podłoże, a dmuchane zabawki (koła, rękawki czy piłki) – wiele godzin doskonałej zabawy. Zestaw do mechanicznego czyszczenia powłoki basenu przyda się na co dzień i po zakończeniu sezonu, a jeśli masz nieco większy basen rozporowy, możesz zaopatrzyć się również w pompę filtrującą lub skimmer, czyli powierzchniowy oczyszczacz wody. Z produktami firmy Intex stworzysz bajeczny wodny plac zabaw dla dzieci w każdym wieku!

Logo Morena

Partnerzy
serwisu

idź do góry