facebook

Aktualności

Park Wodny w Krakowie – niezapomniane przeżycia dla całej rodziny!

 
Lato to czas, kiedy szczególnie chętnie oddajemy się wodnym szaleństwom. Idealnym miejscem dla całej rodziny są parki wodne, w których zarówno duzi, jak i mali miłośnicy pływania znajdą coś dla siebie. Poszukując miejsca do spędzenia letniego dnia lub popołudnia szczególną uwagę warto zwrócić na Park Wodny w Krakowie, który oferuje wiele ciekawych atrakcji dla gości w każdym wieku.Park Wodny i jego oferta skierowana do wszystkich grup wiekowych

Krakowski Park Wodny jest jednym z największych obiektów tego typu w naszym kraju. W 2000 r. wyróżniony został prestiżową nagrodą "Budowa Roku" i co roku przyciąga do siebie całe rzesze miłośników wodnych szaleństw, pływania oraz ludzi poszukujących chwili relaksu i odpoczynku od codziennego życia w biegu. Oferta Parku Wodnego skierowana jest do szerokiej grupy osób począwszy od niemowląt i małych dzieci, a kończąc na seniorach oraz osobach niepełnosprawnych.

Jako jedyny obiekt w Małopolsce jego woda jest w 100% uzdatniana pod względem bakteriologicznym za pomocą ozonu. Gwarantuje to pełne bezpieczeństwo zabaw i kąpieli także dla osób ze skłonnością do podrażnień oczu oraz wrażliwej skórze. Najwyższy poziom bezpieczeństwa zapewnia gościom wykwalifikowana kadra ratownicza oraz nowoczesny system monitoringu zainstalowany w obiekcie.

Wspaniała zabawa dla najmłodszych miłośników wodnych szaleństw
Park Wodny jest idealnym miejsce do odwiedzenia dla całej rodziny. Z jego bogatej oferty mogą skorzystać już niemowlęta, które wraz z rodzicami mogą oswajać się z wodą oraz doskonalić swoje wrodzone umiejętności pływania. Dla starszych dzieci Park Wodny przygotował szereg atrakcji, które pozwolą im na zdrowy i w pełni aktywny wypoczynek.

Do atrakcji szczególnie lubianych przez dzieci oraz młodzież należą zjeżdżalnie, ścianki wspinaczkowe oraz specjalnie wydzielone miejsca do gry w popularne sporty wodne, w których można doskonale bawić się i rywalizować całą rodziną. Młodsze dzieci z pewnością zachwyci z kolei zabawa w kolorowym Brodziku z Wyspą Piratów.

Park Wodny w Krakowie i jego atrakcje dla osób dorosłych
Podczas, gdy dzieci szaleją w wodzie i odkrywają coraz to nowe miejsca, ich rodzice mogą relaksować się na Plaży Aquapark, gdzie bez względu na aurę na zewnątrz zawsze panuje tropikalny, słoneczny klimat. W bogatej ofercie Parku Wodnego osoby dorosłe znajdą także wiele atrakcji, które pozwolą im zadbać nie tylko o swoje zdrowie i kondycję, ale także o urodę. O piękną i gładką skórę można zatroszczyć się korzystając m. in. z oferty hydromasaży.

Regularne poddawanie się wodnym masażom pozwoli skutecznie zmniejszyć cellulit, zadbać o prawidłowe krążenie krwi, które przełoży się na ładny, zdrowy koloryt skóry oraz zmniejszyć napięcie mięśniowe. Kąpiele w wodzie solankowej dostępnej w wannach jacuzzi pomoże natomiast w uwolnieniu toksyn oraz zapewni doskonały relaks i odprężenie, którego tak bardzo brakuje nam w codziennym życiu.

Odwiedzający ParkWodny.pl miłośnicy intensywnego spędzania wolnego czasu oraz aktywnego wypoczynku mogą także skorzystać z oferty siłowni wodnej, która pozwoli im popracować nad kondycją oraz wyrzeźbić zgrabną sylwetkę. Osoby, które nie wyobrażają sobie z kolei wypoczynku bez pływania mogą skorzystać ze specjalnie wydzielonych torów do pływania, które pozwolą im doskonalić swoje umiejętności oraz bić kolejne życiowe rekordy pływackie.
Logo Morena

Partnerzy
serwisu

idź do góry