facebook

Aktualności

Targi FORUM WENTYLACJA–SALON KLIMATYZACJA 2018

Najważniejsze wydarzenie dla branży wentylacyjnej, klimatyzacyjnej i chłodniczej FORUM WENTYLACJA – SALON KLIMATYZACJA 2018 odbędzie się w dniach 27-28 lutego 2018 w Warszawie. Przez dwa dni 27 i 28 lutego Warszawa będzie miejscem największego spotkania specjalistów branży wentylacyjnej, klimatyzacyjnej i chłodniczej. Targom towarzyszyć będą dwudniowe seminaria, w Arenie Technologii można będzie zobaczyć przegląd KLIMATYZATORÓW SPLIT oraz CENTRAL WENTYLACYJNYCH z odzyskiem ciepła o wydajności do 1000m3/h. Odwiedzający targi będą mogli wziąć udział w pokazach i konkursach w Strefie Instalatora, a także zagłosować na nowość targów w Konkursie Najciekawszy Produkt.Targi Techniki Wentylacyjnej, Klimatyzacyjnej i Chłodniczej to największa w Polsce specjalistyczna impreza dedykowana branży, w której udział biorą projektanci, instalatorzy, użytkownicy instalacji, inwestorzy, firmy wykonawcze, architekci, producenci, dystrybutorzy, przedstawiciele uczelni technicznych oraz przyszli inżynierowie.

PROGRAM SEMINARIÓW


Równolegle z targami odbywa się dwudniowy cykl seminariów. Wykłady, prezentacje, pokazy przeznaczone są dla projektantów, instalatorów i użytkowników instalacji wentylacyjnych i klimatyzacyjnych. Prowadzone są przez niezależnych, najwyższej klasy specjalistów reprezentujących Stowarzyszenie Polska Wentylacja lub zaproszonych przez Stowarzyszenie. Wykłady odbywają się w trzech salach równocześnie. Wstęp mają wszyscy uczestnicy targów.


FORUM WENTYLACJA – SALON KLIMATYZACJA :
-   Spotkanie całej branży - w edycji 2017 udział wzięło ponad 6000 profesjonalistów z 22 krajów,
- Prezentacja oferty liderów rynku – w edycji 2017 udział wzięło 182 wystawców
- Promocja nowych produktów – w czasie Forum organizowany jest Konkurs Najciekawszy Produkt
-  Strefa prezentacji – Arena Technologii, w której zaprezentowane zostaną klimatyzatory SPLIT oraz centrale wentylacyjne z odzyskiem ciepła o wydajności do 1000m3/h
-  Strefa Instalatora – miejsce pokazów, praktycznej wiedzy i doskonalenia zawodowego oraz konkursów
-  2-dniowe, dostępne dla wszystkich odwiedzających, wykłady i prezentacjeWięcej informacji udziela:
Stowarzyszenie Polska Wentylacja
tel. +48 22 542 43 15 wew. 12
forum@forumwentylacja.pl
www.forumwentylacja.pl
 
Logo Morena

Partnerzy
serwisu

idź do góry