facebook

Aktualności

Targi Sport Invest wspólnie z Gardenią i Special Days


Prezentacje firm wykonujących place zabaw, zewnętrzne siłownie, bezpieczne nawierzchnie i baseny będzie można zobaczyć w części pawilonu nr 6. Wystawcy będą do Państwa dyspozycji przez 3 dni targowe.Nie tylko duże hotele, ale nawet mniejsze ośrodki wypoczynkowe i pensjonaty chcąc zadowolić gości i uzyskać dobrą ocenę w serwisach bookingowych, nieustannie podnoszą standard i inwestują w kolejne atrakcje. To dobry sposób, by się wyróżnić na tle konkurencji, a zdjęcie ukazujące basen czy atrakcyjny plac zabaw na terenie jest często tym wiodącym, efektywnie promującym walory miejsca. Rosnący trend lokalnych, częstszych, ale krótszych wyjazdów daje szansę na odniesienie sukcesu obiektom w całej Polsce, które mądrze inwestują i mogą zaoferować gościom zróżnicowane i aktywne formy spędzania czasu, a także dbają o wizerunek w internecie. Prezentowanie atrakcji w mediach społecznościowych odbywa się wówczas nie tylko przez własne kanały, ale również poprzez profile i rekomendacje zadowolonych klientów, co podnosi skuteczność promocji.

Podczas najbliższej edycji Targów branży sportowej i rekreacyjnej SPORT INVEST zaprezentowane zostaną najnowsze propozycje firm oferujących nowoczesne i zróżnicowane stylistycznie place zabaw, wygodne siłownie zewnętrzne, baseny oraz bezpieczne nawierzchnie do stref rekreacyjnych.

Targi Sport Invest odbywają się wraz z Targami Gardenia i Special Days, tworząc wspólnie atrakcyjną ofertę dla właścicieli ośrodków wypoczynkowych, hoteli, obiektów sportowych, wykonawców stref rekreacyjnych w przestrzeni publicznych czy inwestorów prywatnych.Organizator targów Sport Invest 2019
Grupa MTP
Głogowska 14, 60-734 , Poznań
Tel: 618692000


Współpraca Medialna
Logo Morena

Partnerzy
serwisu

idź do góry