facebook

Aktualności

The Best of WorldHotel 2014

 
 
Wszystkie firmy związane z branżą hotelarską zachęcamy do zgłaszania swoich produktów do  BEZPŁATNEGO konkursu na najlepszy produkt dla hoteli. Konkurs jest doskonałą okazją do wypromowania danego produktu, nie tylko z uwagi na charakterystyczną nagrodę, ale również z powodu rozpowszechnienia informacji o laureatach i najlepszych produktach  w najważniejszych mediach i portalach branżowych. Współorganizatorem konkursu jest Izba Gospodarcza Hotelarstwa Polskiego. 
- Regulamin konkursu -  pobierz (pdf)
 
- Formularz zgłoszeniowy (wypełniony należy przesłać do nas  mailem lub pocztą;  adresy podane w formularzu - pobierz (doc)
 
Laureat konkursu otrzyma
- unikalne logo „The Best of WorldHotel 2014” - rozpoznawalny w branży znak graficzny, którym laureat będzie mógł się posługiwać  w promocji nagrodzonego produktu (w materiałach drukowanych, elektronicznych, itp.)
- 9 m2 powierzchni wystawienniczej wraz z zabudową standardową podczas VII Międzynarodowych Targów Wyposażenia Obiektów Noclegowych WorldHotel 2014 (17-19 września)
- pakiet promocyjny sponsorowany przez Izbę Gospodarczą Hotelarstwa Polskiego
- pakiet reklamowy o wartości 5000 zł sponsorowany przez MT Targi Polska; w skład pakietu wchodzą:
      -  kolorowa reklama w katalogu Targów WorldHotel 2015
      - prezentacja na ekranach plazmowych (podczas 3 dni trwania Targów WorldHotel 2015)  znajdujących się w holu głównym Centrum MT Polska
      -  informacja o zwycięskim produkcie oraz możliwość umieszczenia logo firmy na rok w specjalnie stworzonej w tym celu zakładce (dla zwycięzców konkursu) na stronie Targów WorldHotel
- okolicznościowy dyplom
 
Wyróżnieni w konkursie otrzymają
- pakiet promocyjny sponsorowany przez Izbę Gospodarczą Hotelarstwa Polskiego
- okolicznościowy dyplom
 
Aby wziąć udział w konkursie, należy:
wypełnić formularz zgłoszeniowy i przesłać do Biura Organizatora Targów na podany adres (mailem lub pocztą). Do formularza zgłoszeniowego można dołączyć dodatkowe materiały dotyczące walorów zgłaszanego produktu, jak. np.: foldery, certyfikaty, a także przesłać sam produkt lub jego próbkę, jeżeli jest to możliwe.
 
Jawne zgłoszenia
Wszyscy zainteresowani konkursem na bieżąco na stronie internetowej Targów WorldHotel będą mogli śledzić informację, kto i z jakimi produktami zgłosił się do konkursu.
 
Produkty można zgłaszać w następujących kategoriach (w każdej z kategorii zostanie wyłoniony laureat):
- Wyposażenie hotelu i infrastruktury okołohotelowej
- Urządzenia i sprzęt dla gastronomii hotelowej
- Nowe technologie w zarządzaniu hotelem.
 
Pytania i dodatkowe informacje
Anna Wielgos
Marketing & Event Specialist
tel.: +48 22 529 39 57

 

Współpraca Medialna

VII Międzynarodowe Targi Wyposażenia Obiektów Noclegowych - WorldHotel, Warszawa 17-19.09.2014

Logo Morena

Partnerzy
serwisu

idź do góry