facebook

Aktualności

Wodne place zabaw


Wodne place zabaw to rozwiązanie firmy Vortex, na terenie Polski realizowane przez firmę Arras. Jest to doskonała rekreacja wodna w architekturze miejskiej, zapewniająca całej rodzinie niekończącą się zabawę. Parki miejskie, ośrodki sportów wodnych, hotele i ośrodki wypoczynkowe to idealne miejsca dla atrakcji wodnych firmy Vortex.

     

     

W pełni zautomatyzowane rozwiązania łączą w sobie różnorodne, naturalne ruchy wody, zapewniając jednocześnie bezpieczne środowisko rekreacyjne, które nie wymaga nadzoru ratownika.

     

  Zobacz film jak powstał Pierwszy w Polsce miejski wodny plac zabaw w Ośrodku Wypoczynkowym Paprocany w Tychach.
http://strefabasenu.pl/film-z-realizacji-w55.html

  

Wodny Plac Zabaw w Tychach został wyróżniony przez amerykański portal Flavorwire w kategorii: 15 Niesamowitych Placów Zabaw na Świecie.

Tworzymy najlepsze rozwiązania.
Tworzymy przestrzenie, o których marzysz.
Stwarzamy nową rzeczywistość!
Firma ARRAS STREFA BASENU Sp. z o.o. to aktualnie jedna z wiodących na rynku polskim firm zajmująca się projektowaniem i realizacją inwestycji basenowych, fontann oraz centrów SPA w obiektach publicznych, hotelowych i prywatnych. Prowadzi kompleksową obsługę - od fazy koncepcji, poprzez projekt, wizualizacje, kosztorysy - do dostawy, montażu i oddania całego obiektu. Proponuje bezpłatne konsultacje, prowadzi i uzgadnia wszystkie branże - tak, żeby prowadzony projekt nie był żadną uciążliwością.

Jeśli planujecie Państwo budowę obiektu prywatnego lub publicznego, zachęcamy do kontaktu, nasi technolodzy i inżynierowie są do Państwa dyspozycji: wskażą możliwe rozwiązania, wyjaśnią szczegóły technologii. Warto pamiętać, że czas poświęcony na omówienie inwestycji zawsze procentuje sprawniejszą i tańszą realizacją.ARRAS Strefa Basenu Sp z o.o.

43-100 Tychy, ul. Sienkiewicza 7
e-mail: info@strefabasenu.pl

Zadzwoń do nas
+48 609 611 000
 
 
Logo Morena

Partnerzy
serwisu

idź do góry