facebook

Wynik wyszukiwania

Dane teleadresowe:

Uzdrowiskowa 15
76-107 Jarosławiec
woj. Zachodniopomorskie

tel. +48 94 34 82 970
Wyślij wiadomość
http://www.panorama-morska.pl

Aquapark Panorama Morska w Jarosławcu to wymarzone miejsce rekreacji dla osób w każdym wieku! Ten Aquapark nad morzem to kompleks basenów zewnętrznyh i wewnętrznych z podgrzewaną wodą o bezpiecznej głębokości (max 1,6m). Aquapark oddalony jest od morza 350 m. Cała sceneria Aquaparku wygląda jak "prawdziwa Tropicana".

Park Wodny jest bezpłatny dla gości przebywających na pobycie w Resorcie.

Baseny z podgrzewaną wodą przez cały rok są jedną z wielu atrakcji dla gości resortu i wszystkich wczasowiczów wypoczywających w Jarosławcu i okolicznych miejscowościach położonych nad Bałtykiem. Warto zaznaczyć, że niema w Polsce, a tym bardziej na polskim wybrzeżu, Aquaparków tej wielkości i wykonanych w tak wysokiej technologii niecek basenowych ze stali nierdzewnej. Podobne niecki wykorzystano w kompleksie "Tropical Islands" koło Berlina. Wykonawcą niecek jest specjalistyczna austriacka firma Berndorf Baderbau z filią w Polsce.

Dodatkową atrakcją Parku Wodnego jest sztuczna grota z wodospadami – korzystanie z niej jest bezpłatne dla wszystkich.

W ramach wykupionego biletu można również bezpłatnie korzystać z leżaków basenowych.


Oferta

Basen z falą morską
Basen zewnętrzny. Głębokość basenu z falą morską opada od 0 do 1,60m, a powierzchnia lustra wody wynosi 770m² i jest największa w Polsce. Wejście do basenu przypomina morską plażę, łagodny spadek dna tego basenu (głębokość opada od 0 do 1,60m) zachęca do zabaw nawet z najmłodszymi dziećmi. Basen z Falą to wymarzone miejsce rekreacji dla całej rodziny.
Basen zaopatrzony jest także w gejzery powietrzne – Gejzer powietrzny służy do wytwarzania efektu silnego źródła wybijającego z dna basenu. Oprócz efektu optycznego gejzer stanowi rodzaj doskonałego hydromasażu dennego. Basen z falą morską jest ogromną atrakcją Aquaparku – Parku Wodnego nad morzem. Z pewnością usatysfakcjonuje każdego amatora morskiej kąpieli.

Podgrzewana woda w basenie z falą morską Parku Wodnego:
Od 29 maja do 9 września.

Dwa baseny wielofunkcyjne (zewnętrzne) – położone w centrum Aquaparku – Parku Wodnego, mają głębokość opadającą od 1,20 do 1,35 m.

Basen ten zawiera:
punkt wodnego masażu ściennego,
masaże karku,
gejzery powietrzne, – Gejzer powietrzny służy do wytwarzania efektu silnego źródła wybijającego z dna basenu. Oprócz efektu optycznego gejzer stanowi rodzaj doskonałego hydromasażu dennego.
grzybek wodny,
leżanki rurowe z masażem powietrznym,
zjeżdżalnie łączącą niecki basenowe.
Podgrzewana woda w basenach wielofunkcyjnych Parku Wodnego:
od 15 maja do 16 września

Basen rekreacyjny z rwącą rzeką (wewnętrzny) o rzadko spotykanej długości 55m i zjeżdżalniami, posiada także trzy masaże karku, a jego głębokość wynosi 1,25m.

Podgrzewana woda w basenie z rwącą rzeką Parku Wodnego:
przez cały rok.

Specjalnie z myślą o najmłodszych Aquapark Health Resort Panorama Morska w Jarosławcu uruchomił nowy kryty basen o głębokości 25 cm.
Jest to basen rekreacyjny znajdujący się pod zadaszeniem, z podgrzewaną wodą przez cały rok.

Nowy kryty basen to idealne miejsce zabaw dla najmłodszych.
W skład basenu wchodzą: 2 zjeżdżalnie z licznymi atrakcjami w postaci bajkowych, kolorowych zwierząt, tak aby przenieść dzieci w świat ich fantazji i marzeń.

Logo Morena

Partnerzy
serwisu

idź do góry