facebook

Wynik wyszukiwania

Dane teleadresowe:

Zamkowa 3/5
99-210 Uniejów
woj. Łódzkie

tel. +48 506 090 419
Wyślij wiadomość
http://www.termyuniejow.pl

Kompleks Termalno-Basenowy, który jest położony jest u podnóża XIV- wiecznego Zamku otoczonego XIX – wiecznym parkiem oferuje gorące kąpiele w leczniczych solankach termalnych.

W kompleksie znajdują się nowe baseny kryte, baseny otwarte oraz zespół odnowy biologicznej. Baseny otwarte zostały połączone z budynkiem basenów krytych i zasilane są leczniczą solanką termalną. Takie rozwiązanie umożliwi funkcjonowanie basenów przez cały rok niezależnie od pogody . W kompleksie mieści się również basen solankowo uzdrowiskowy z ciepłą wodą oraz niezależny basen wewnętrzny z częścią ogólną i dziecięcą. Powierzchnia łączna lustra wody we wszystkich strefach to około 1500 m2

Nasz Kompleks to miejsce, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie: na gorąco i zimno. Różnorodność saun, gabinet masażu, basen solankowy gorący i lodowy, a także komora śnieżna dostarczą Państwu niesamowitych wrażeń, a ciało będzie odprężone i pełne energii.

Wszystkich zrelaksowanych po chwilach spędzonych w nieckach basenowych oraz w strefie saun zapraszamy również do restauracji z jedynym w Polsce czasem niepłatnym.

Logo Morena

Partnerzy
serwisu

idź do góry